Media o nas

Magazyn „TEEN CRUZE” z Los Angeles 📰 🇺🇸

.

.

.

.

.

.

Strojmisiową, jesienną kolekcję znajdziecie w środku i na okładce sierpniowego wydania modowego magazynu z samego, słonecznego Los Angeles

Magazyn „DZIECI” 📰

W magazynie „Dzieci” znajdziecie porady jak z polskimi markami ubrać dzieci na jesień. Strojmisiowe kurtki i ubranka są tam świetnie opisane! A do tego jesteśmy na okładce 🐻

Wyróżnienie na targach w Nowym Jorku 🗽

.

.Strojmisie

.

.

.

Strojmisie, a dokładniej nasza zimowa kurtka z kolekcji AW’19 została wybrana i pokazana w Strefie Trendów na targach „I Love Playtime” w Nowym Jorku! Czyli jedynch z najbardziej prestiżowych targów mody dziecięcej na ŚWIECIE!

Magazyn „MADISON” 📰🇬🇧

.

.

.

Strojmisiowa moda zawitała też w Wielkiej Brytanii, a dokładniej w „Madison Fashion Magazine”! To pierwszy, strojmisiowy debiut w zagranicznej prasie i początek światowej przygody!

Magazyn „SHAPE” 📰

strojmisie

strojmisie

strojmisie

strojmisie

W magazynie „Shape” strojmisie pokazywały jak moda może łączyć pokolenia! To jedna z naszych pierwszych kolekcji Mama i Ja.

Pokaz mody dziecięcej „FASHION KIDS” 📸

strojmisie

strojmisie

strojmisie

strojmisie

Nasze sukienki, spodnie, bluzy i kurtki mogliście zobaczyć na pokazie mody dziecięcej w trakcie trwania Targów Fashion Kids.

Magazyn „PRZEDSZKOLA” 📰

Strojmisie i strojmisiowa moda zawitały też na okładkę magazynu „PRZEDSZKOLA”, była to jedna z naszych pierwszych kolekcji!